ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проведення засідання конкурсної комісії з придбання службового житла на вторинному ринку для лікарів, що прибудуть на вакантні посади в комунальні некомерційні підприємства в галузі охорони здоров’я Великоолександрівської селищної ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

Організатор конкурсу та головний розпорядник коштів: Великоолександрівська селищна рада (код ЄДРПОУ 26348568). Місцезнаходження: Україна, 74100, Херсонская обл., смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, буд 161.
Джерело фінансування конкурсу: кошти бюджету Великоолександрівської селищної територіальної громади.
Адреса вебсайту, на якому замовником розміщується інформація про конкурс: http://voleks-rada.gov.ua/.
Інформація про предмет конкурсу визначена в оголошенні про проведення конкурсу, яке розміщене в районній газеті «Жайвір» від 19 серпня 2021 року № 32 та на офіційній сторінці Великоолександрівської селищної ради.
Розкриття конкурсних пропозицій відбулося 09.09.2021 р. об 11.00 год. за адресою: 74100, Херсонська область, смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, буд. 161 (зал засідань селищної ради).
Розгляд конкурсних пропозицій відбувався з 09.09.2021 р. по 21.09.2021 р. включно.
Інформація про результати проведення конкурсу: Конкурс визнано таким, що не відбувся у зв’язку з відхиленням конкурсних пропозицій, як таких, що не відповідають умовам проведення конкурсу та вимогам до житла (квартир).
Конкурсна комісія