Запрошення на вакцинацію!

Шановні мешканці Великоолександрівщини!

Доводимо до Вашого відома інформацію про захворюваність на COVID – 19.

    Станом на 26 січня 2022 року хворих на захворювання COVID-19 – 44 осіб, з них 8 осіб – на стаціонарному лікуванні, хворих дітей поки немає. Захворюваність почала рости, тому при перших признаках гострої респіраторної інфекції, підвищенні температури – звертайтеся до сімейного лікаря, щоб якнайшвидше призначити лікування і не займайтеся самолікуванням.

    В КНП «Великоолександрівський центр первинної медико-санітарної допомоги» проводиться вакцинація проти COVID-19 бустерною дозою на базі Великоолександрівської поліклініки з понеділка по суботу – пункт щеплення від коронавірусної хвороби знаходиться на 2 поверсі поліклініки (каб. 22), з 8.00 до 14.30, а також пункти щеплення працюють в Давидово-Брідській, Білокриницькій, Борозенській, Калинівській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.

    З 10 по 26 січня 2022 року бустерною дозою провакцинувалося по Великоолександрівській ТГ – 107 осіб, Борозенській ТГ – 31, Калинівській ТГ – 45. Повний курс вакцинації (отримали дві дози) по Великоолександрівській ТГ – 4416 осіб, по Борозенській ТГ – 788, по Калинівській ТГ – 771.

    В наявності на данний момент вакцини Пфайзер і Модерна.

    Проводяться виїзди лікарів по сільським населеним пунктам, для вакцинації – комунікуйте із Вашим фельдшером, заздалегідь телефонуйте та записуйтеся на ревакцинацію у сімейного лікаря.

    Нагадуємо – дотримуйтеся дистанції та масочного режиму у громадських місцях, не забувайте про заходи дезінфекції.

Чекаємо Вас на вакцінацію і ревакцинацію!

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

066-612-77-87,

068-79-71-562 .

Директор КНП

«Великоолександрівський ЦПМСД»                                                                        Юлія МАСТЮК

 

 

 

Поширити запис:

Схожі записи