Запрошення на вакцинацію!

Шановні мешканці Великоолександрівської територіальної громади!

Доводимо до Вашого,що за минулий тиждень зафіксовано 16 нових випадків захворювання на COVID – 19 проти 5, половина з них – це контактні особи.

Нагадуємо – дотримуйтеся дистанції та маскового режиму у громадських місцях, не забувайте про заходи дезінфекції. При перших признаках гострої респіраторної інфекції, підвищенні температури – звертайтеся до сімейного лікаря, не займайтеся самолікуванням.

Захищаємо себе від коронавірусної хвороби (COVID19)вакцинацією.

КНП «Великоолександрівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Великоолександрівської селищної ради проводить вакцинацію проти COVID-19 за адресою : смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, буд. 204, кабінет 22, з понеділка по суботу з 8.00 год. до 14.30 год., також працюють пункти щеплення в Давидово-Брідській, Білокриницькій, Борозенській, Калинівській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Проводяться виїзди лікарів по сільським населеним пунктам для вакцинації-комунікуйте із Вашим фельдшером-записуйтеся.

З 20 вересня по 25 вересня 2021 року в вакциновано 251 чол. В КНП «Великоолександрівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Великоолександрівської селищної ради вакцини в достатній кількості, на першу дозу щеплення в наявності вакцина Пфайзер (Бельгія) – Комірнаті, Коронавак (Китай), Астразенека (Корея). Долучитися до вакцинальної сесії можуть усі бажаючі з 16 років, а також Пфайзером – діти з 12 років, попередивши сімейного лікаря по телефону для запису.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

066-612-77-87,

068-79-71-562 (головний лікар).

Чекаємо Вас на вакцинацію!

Головний лікар

КНП «Великоолександрівський

центр первинної медико-санітарної

допомоги» Великоолександрівської

селищної ради

Юлія МАСТЮК

Поширити запис:

Схожі записи