Захищаємо себе від коронавірусної хвороби ( COVID – 19) – вакцинацією

Шановні мешканці Великоолександрівщини!

Доводимо до Вашого відома інформацію про захворюваність на COVID – 19.

За тиждень (2024 грудня) по нашому району – 19 нових випадків захворювання на COVID19. Всього на даний час знаходяться під наглядом у лікарів – 99 осіб. За тиждень взято нашим закладом біоматеріалу у 41 особи, з них 19 – позитивних ПЛР.

Нагадуємо – дотримуйтеся дистанції та маскового режиму у громадських місцях, не забувайте про заходи дезінфекції. При перших признаках гострої респіраторної інфекції , підвищенні температури – звертайтеся до сімейного лікаря, не займайтеся самолікуванням.

Захищаємо себе від коронавірусної хвороби ( COVID – 19)вакцинацією.

КНП «Великоолександрівський центр первинної медико-санітарної допомоги» проводить вакцинацію проти COVID-19. На базі Великоолександрівської поліклініки з понеділка по суботу працює пункт щеплення від коронавірусної хвороби – 2 поверх поліклініки (каб. 22), з 8.00 до 14.30, а також пункти щеплення працюють в Давидово-Брідській, Білокриницькій, Борозенській, Калинівській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Проводяться виїзди лікарів по сільським населеним пунктам для вакцинації – комунікуйте із Вашим фельдшером – записуйтися.

З початку вакцинальної сесії щеплено по Великоолександрівській ОТГ – 8242 осіб, з них 4252 (другою дозою), по Борозенській ОТГ – 1505 чол., з них 762 (другою дозою), Калинівській ОТГ – 1531 осіб, з них 738 (другою дозою).

В нашому закладі вакцини в достатній кількості, на першу дозу щеплення в наявності вакцина Пфайзер (Бельгія) – Комірнаті, Коронавак (Китай), Модерна (США). Долучитися до вакцинальної сесії можуть усі бажаючи від 16 років, а також Пфайзером – діти з 12 років, попередивши сімейного лікаря по телефону для запису.

У додатку «Дія» з’явився сертифікат про те, що людина перехворіла на коронавірус. Зараз для користувачів програми доступні два види сертифіката – внутрішньодержавний та міжнародний.

У документі, призначеному для внутрішнього користування, відображається фото власника документа, дата народження, термін дії, номер сертифіката, прізвище, ім’я та по батькові людини.

Згенерувати сертифікат – одужавшого від Ковіду в додатку «Дія» можна буде через 15 днів після того, як лікар внесе дані про хворобу в електронну систему охорони здоров’я. Термін дії документа – не більше 90 днів, а оформляти його можна буде не частіше, ніж два рази на рік.

COVID сертифікати про вакцинацію можна отримати на порталі «Дія» без біометричних документів – вам потрібен лише електронний підпис (КЕП), наприклад через Приватбанк. Авторизуйтеся на порталі Дія за допомогою електронного підпису (КЕП), натискайте «Отримати COVIDсертифікат» на головній сторонці або в розділі «Послуги», підпишіть згоду про обробку персональних даних КЕПом. Коли Дія знайде дані про вашу вакцинацію в реєстрах , вам надійде повідомлення про це на електронну пошту.

Вакцинуйтеся та переходьте на diia.gov.ua, щоб згенерувати COVID – сертифікати.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: 066-612-77-87, 068-79-71-562 (головний лікар).

Чекаємо Вас на вакцинацію!

Головний лікар                                                                                      Юлія МАСТЮК