Підтримка аграріїв!

Надійне зберігання зерна є запорукою економічної безпеки області та перспективним напрямком для економічного розвитку територіальних громад.

У поточному році постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року № 130 державою передбачена підтримка аграріїв шляхом відшкодування вартості обладнання, що закуплено у вітчизняних виробників та включено до переліку вітчизняної техніки та обладнання для АПК затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 06 серпня 2020 року № 1485 (із змінами та доповненнями).

В даному переліку державою передбачена компенсація вартості модульних зерносховищ (ангарів) для післязбиральної доробки та зберігання зернових, технічних, олійних культур та насіннєвого матеріалу шляхом відшкодування – 25% вартості (без урахування ПДВ).

За додатковою інформацією звертатися до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації (тел. (05522) 42 27 62, 42 27 54, 42 23 74, електронна адреса guapr@ukr.net).