Податкові інспекції працюють у напрямі погашення податкових боргів

Днями начальниця Великоолександрівської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Інна Легуша спільно з головою Великоолександрівської територіальної громади Наталією Корнієнко провели робочу зустріч з метою визначення дієвих шляхів вирішення проблемних питань щодо наповнення дохідної частини місцевих бюджетів та скорочення податкового боргу.

Також обговорили шляхи інформування фізичних осіб про наявність податкового боргу та доведення до їх відома інформації про необхідність виконання конституційного обов’язку зі сплати податків. Під час спілкування сторони дійшли висновку, що основними причинами виникнення податкового боргу у платників податків є несплата сум грошових зобов’язань як донарахованих за результатами контрольно-перевірочної роботи, так і самостійно задекларованих у деклараціях, розрахунках тощо.

Завершенням зустрічі стало досягнення домовленості щодо спільної просвітницької роботи з питань погашення податкового боргу жителями громади.

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вкотре наголошують, що за несвоєчасну сплату грошових зобов’язань до платників податків застосовуються відповідні штрафні санкції, а також нараховується пеня за кожен день прострочення сплати.

Задля уникнення застосування штрафних (фінансових) санкцій закликаємо платників податків свідомо віднестися до погашення податкових боргів. Адже зростання добробуту громади, її жителів та держави в цілому залежить від рівня наповнення бюджетів усіх рівнів.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі