УВАГА! Запрошення на вакцинацію

Шановні мешканці Великоолександрівської територіальної громади!

Доводимо до Вашого відома, що в нашій громаді назріває несприятлива ситуація по захворюваності на COVID-19. Кількість хворих прогресивно збільшується щодня! Так, з 01 вересня 2021 року на COVID-19 захворіло 24 чоловіка, з них госпіталізовано до міста Нова Каховка – 3 особи.

Нагадуємо дотримуватися дистанції та маскового режиму у громадських місцях, не забувайте про заходи дезінфекції.

КНП « Великоолександрівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Великоолександрівської селищної ради проводить вакцинацію проти COVID-19 за адресою : смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, буд. 204, кабінет 22 з понеділка по суботу з 8.00 год. до 14.30 год., також працюють пункти щеплення в Давидово-Брідській, Білокриницькій, Борозенській, Калинівській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Проводяться виїзди лікарів по сільським населеним пунктам для вакцинації-комунікуйте із Вашим фельдшером-записуйтеся.

Станом на 10 вересня 2021 року на першу дозу щеплення є в наявності вакцина Пфайзер (Бельгія) – Комірнаті, Коронавак (Китай), Астразенека (Корея). Долучитися до вакцинальної сесії можуть усі бажаючи від 16 років, попередивши сімейного лікаря по телефону для запису.

На сьогоднішній день в Великоолександрівській територіальній громаді щеплено 3299 особи, що складає лише 36,0 % проти 70%, яке необхідно для колективного імунітету.

Вакцинація – це єдиний спосіб захистити себе від COVID-19.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

066-612-77-87;

068-79-71-562 -головний лікар.

Чекаємо Вас на вакцинацію!