Шановні мешканці Великоолександрівщини!

КНП «Великоолександрівський центр первинної медико-санітарної допомоги» доводить до Вашого відома, що нашим закладом проводиться вакцинальна сесія проти COVID-19. На базі Великоолександрівської поліклініки з понеділка по суботу працює пункт щеплення від коронавірусної хвороби – 2 поверх поліклініки (каб. 22), з 8.00 до 14.30, а також пункти щеплення працюють в Давидово-Брідській, Білокриницькій, Борозенській, Калинівській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Проводяться виїзди лікарів по сільським населеним пунктам для вакцинації – комунікуйте із Вашим фельдшером – записуйтеся.

Станом на 28 липня 2021 року на першу дозу щеплення в наявності вакцина Пфайзер (Американського виробництва) – Модерна, Коронавак (Китай). Згідно Указу Президента першочергово залучаються до вакцинації медичні  працівники закладів охорони здоров’я, працівники  закладів освіти (шкіл та дитячих садочків), аптечних закладів, працівники соціальної сфери та інші категорії населення. Залучитися до вакцинальної сесії можуть усі бажаючи від 16 років попередивши сімейного лікаря по телефону для запису.

На сьогоднішній день (28 липня) щеплено по всім ОТГ – 2173 особи, що складає лише 16,7 % проти 70%, яке необхідно для колективного імунітету, саме: Великоолександрівська ОТГ – 1657, Борозенська ОТГ – 188, Калинівська ОТГ – 328.

Захищаємо себе від коронавірусної хвороби ( COVID – 19) – вакцинацією.

До уваги голів фермерських господарств!

Зараз працівники фермерських господарств знаходяться на планових роботах, по закінченню яких ми чекаємо Вас на вакцинацію.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: 066-612-77-87, 068-79-71-562 (головний лікар).

Поширити запис:

Схожі записи