До відома громадян: На території Херсонської області буде проведено пероральну імунізацію диких м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом

Великоолександрівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує, що на виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Херсонській області на 2021 рік у вересні – І декаді жовтня поточного року планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території Великоолександрівського району проти сказу шляхом розповсюдження принад з вакциною за допомогою авіатранспорту.

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину буде здійснюватись повітряним методом за допомогою літаків АН–2. Такий спосіб вакцинації безпечний і для людини, і для навколишнього середовища.

Шановні жителі Великоолександрівщини, коли ви побачите літак АН–2, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку, просимо не хвилюватись та поставитись з розумінням – це лише здійснюється процес вакцинації диких м’ясоїдних тварин.

!!!Прохання не брати брикети з біологічними препаратами в руки, не переносити їх з місця та не руйнувати.!!!

Великоолександрівське управління

Головного управління Держпродспоживслужби