Діти пільгових категорій, а також особи з їх числа у центрі уваги селищної ради

Діти пільгових категорій, а також особи з їх числа у центрі уваги селищної ради

З метою отримання у 2021 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 року №615, рішенням виконавчого комітету Великоолександрівської селищної ради затверджено списки осіб  для виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, та орієнтовну потребу в коштах на передбачену Порядком та умовами грошову компенсацію у розмірі 16 630 446,00 гривень. Дані списки були направлені на розгляд регіональної комісії.

Однією з новацій даної постанови є зміна вікових меж. Зокрема, придбання житла для осіб до досягнення ними 23-річного віку здійснюється коштом державного бюджету в розмірі 100% граничної вартості житла. У інших випадках забезпечення житлом осіб на умовах співфінансування здійснюється залежно від віку особи. А саме: для осіб від 23 до 35 років ― 70% граничної вартості житла компенсується з державного бюджету, а для осіб старше 35 років ― 30%.

05 серпня 2021 року відбулося засідання регіональної комісії із зазначеного питання. Пунктом 5 порядку денного сформовано розподіл субвенції між конкретними особам для виплати грошової компенсації за належні їм житлові приміщення за 3-ма списками.

Маслій Андрій Олександрович, особа з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, має право отримати  у 2021 році грошову компенсацію у розмірі 395 963, 00 гривень для придбання житла, відповідно до витягу з протоколу засідання регіональної комісії.

Особи, які досягли 23 –річного віку протягом поточного бюджетного року, мають право на стовідсоткову грошову компенсацію граничної вартості житла.

Працівниками служби у справах дітей Великоолександрівської селищної ради було з’ясовано місцезнаходження даної особи та запрошено до Служби з метою надання консультації з вищезазначеного питання.

Під час спілкування з Маслієм Андрієм з’ясувалося, що хлопець проходить військову службу за контрактом з 2018 року, є учасником бойових дій. Андрій є командиром відділення.  До служби навчався у Херсонському політехнічному коледжі.

Щодо питання житла, то хлопець ще не визначився, але у нього є час для пошуку та прийняття зваженого рішення.

 

Служба у справах дітей

Великоолександрівської селищної ради

Поширити запис:

Схожі записи