Шановні суб’єкти господарювання галузі тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції!

З метою реалізації державної підтримки галузі тваринництва у поточному році доводимо до Вас наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08 червня 2021 року № 27 «Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів»,  зареєстрований в Міністерстві юстиції України                  18 червня 2021 року № 822/36444, який можна отримати за наступним посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0822-21#Text.

Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. № 517) для отримання державної підтримки (дотації) у 2021 ропі за вищевказаним напрямком Вам потрібно звернутися до Великоолександрівської селищної ради до 01 жовтня 2021 року.

Разом з цим, наголошуємо, що згідно абзацу 6 пункту 7 Порядку органам місцевого самоврядування до 15 жовтня 2021 року необхідно скласти відомості фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім’ї та надати їх оригінали до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації.

За додатковою інформацією звертайтеся до Відділу земельних відносин виконавчого апарату селищної ради за адресою: 74100, смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, буд. 155 та/або електронною поштою e-mail: zem_vol@voleks-rada.gov.ua.

Поширити запис:

Схожі записи