Вакцинація – вагомий аргумент проти коронавірусної хвороби

В Україні продовжується пандемія коронавірусної хвороби. betway Це важке захворювання, яке завдає великої економічної шкоди та шкоди для здоров’я людей. الكرابس Тому, ми просимо всіх продовжувати дотримуватися соціальної дистанції, використовувати засоби особистої гігієни для того, щоб запобігти захворюванню на COVID-19.

Серед основних методів профілактики коронавірусної хвороби є вакцинація – це найефективніший метод для створення штучного імунітету до цієї важкої хвороби, що дасть змогу організму людини, яка щеплена, уникнути важкого перебігу. Якщо буде щеплено близько 90 відсотків людей в Україні, коронавірусна хвороба зупинить своє розповсюдження.

Тому, з 12 березня 2021 року у Бериславському районі почали планове щеплення осіб вакциною проти COVID-19.

На сьогоднішній день щеплено 1784 особи, які прийняли першу дозу вакцини. Повністю завершили щеплення від коронавірусної хвороби 130 осіб. افضل طريقة للربح في الروليت Наголошую, що сам факт щеплення не попереджає захворюваність, проте запобігає важкому перебігу. Повністю завершеним щеплення вважається через 21 день (в цей період формується імунітет) після отримання другої дози.

Просимо не вірити фейкам про вакцинацію, отримуйте інформацію з достовірних, офіційних джерел тому, що іншого варіанту захиститися від коронавірусної інфекції, на сьогоднішній день, не існує. Дотримуйтесь вже звичних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей;

– дотримуйтеся соціальної дистанції;

– якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до сімейного лікаря.

Бережіть себе та своїх рідних! Будьте здорові!

 

Відео: https://youtu.be/wBIhiNm9JEM

Поширити запис:

Схожі записи