Результати конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Комунального підприємства «Великоолександрівська центральна аптека»

Великоолександрівська селищна рада повідомляє, що відповідно до розпорядження селищного голови від 15 лютого 2021 року № 21 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Комунального підприємства «Великоолександрівська центральна аптека»» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (із змінами) проведено конкурс на зайняття вакантної посади керівника Комунального підприємства «Великоолександрівська центральна аптека».

Конкурсна комісія Великоолександрівської селищної ради для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Комунального підприємства «Великоолександрівська центральна аптека» за результатами заслуховування конкурсної пропозиції та проведення співбесіди з учасником конкурсу, визначили переможцем конкурсу Берднікову Оксану Сергіївну, яка відповідає встановленим вимогам на заміщення вакантної посади.

25.03.2021 р.

Протокол_№1_вiд_02_березня_2021_року