Увага! Проведення вебінару

На сьогодні в Україні здійснюється підтримка аграрного сектору через, реалізацію державних програм, спрямованих на галузі, що здатні забезпечити довготривалий позитивний ефект для економіки та соціальної сфери села.

З метою активізації розвитку’ сільських територій за рахунок розбудови агропромислового комплексу Херсонщини та розширення доступу сільгосптоваровиробників до фінансових ресурсів, па базі районних центрів зайнятості 23 липня 2021 року о 10.00 проводитиметься вебінар стосовно механізмів та умов участі суб’єктів аграрної сфери у державних програмах підтримки аграріїв.

Враховуючи стратегічне значення для розбудови сільських територій напрямків, які висвітлюватимуться у ході вебінару, запрошуємо взяти участь у зазначеному заході зацікавлених у розвитку сільського господарства суб’єктів громади.