Національний день молитви: у громаді відбувся мітинг-реквієм

24 лютого 2026 року на території Великоолександрівської селищної територіальної громади відбувся мітинг-реквієм, приурочений до Національного дня молитви.
Під час заходу жителі громади, представники установ та організацій зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять полеглих захисників України та всіх жертв війни. Присутні схилили голови у хвилині мовчання, віддаючи шану тим, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави.
Учасники заходу поклали квіти до пам’ятних місць та запалили лампадки як символ світлої пам’яті, вдячності та скорботи. Особливо зворушливим моментом стало виконання Державного Гімну України акапельно, що об’єднало присутніх у спільній молитві за мир, Перемогу та світле майбутнє України.
Національний день молитви став для громади нагадуванням про силу єдності, віри та незламності українського народу.
Поширити запис:

Схожі записи