Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
У світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження. Але коли насильство чиниться поруч із нами ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому, у Великоолександрівській селищній територіальній громаді було створено Координаційну раду з вирішення цих питань.
Основними завданнями якої є:
• привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
• активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
• проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства;
• формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
16.11.2023 року відбулося засідання Координаційної ради Великоолександрівської СТГ з питань гендерної рівності, запобігання та протидію домашньому насильству за ознаками статі, торгівлі людьми та інше.
На засіданні були присутні представники різних підрозділів громади: відділу освіти культури молоді та спорту Великоолександрівської селищної ради, служби у справах дітей Великоолександрівської селищної ради, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги БФ «Посмішка ЮА» та комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Великоолександрівської селищної ради.
За результатами було затвердження Плану заходів з реалізації проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Великоолександрівській селищній територіальній громаді.
Маємо надію, що заходи, які пройдуть з даної тематики позитивно вплинуть на майбутню долю мешканців громади. І насилля у нас зникне назавжди !!!
Поширити запис:

Схожі записи