Програма правової допомоги в Херсонській області

Громадська організація “Правозахисна організація “Центр правових рішень” реалізує Програму правової допомоги в Херсонській області
Мета проекту
Підтримати незахищені верстви населення, військових, родичів військовополонених, постраждалих від російської збройної агресії в Україні.
Допомогти постраждалим що втратили документи в їх відновленню, постраждалим що втратили житло отримати адміністративні послуги по їх відновленню.
Допомогти сім’ям військово-полонених в захисті їхніх прав та інтересів.
Допомогти громадянам України в захисті від дискримінації.
Надати юридичну підтримку чи супровід постраждалим.
Для кого проект?
Військові, військово-полоненні та їх родичі, малозабезпечені, ВПО, інваліди, безхатченки, постраждалі від підтоплення внаслідок вибуху на Каховській ГЕС, постраждалі внаслідок руйнування майна від війни, ветерани війни, особи що втратили документи внаслідок війни та підтоплення, малозахищенні верстви населення, особи що стикаються з дискримінацією.
Що ми робимо?
ПІДТРИМКА ВПО, ВІЙСЬКОВО-ПОЛОНЕНИХ ТА ЇХ БЛИЗЬКИХ, ВЕТЕРАНІВ, ВІЙСЬКОВИХ, МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ, ІНВАЛІДІВ, БЕЗХАТЧЕНКІВ, МАЛОЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТ НАСЕЛЕННЯ.
📷 Надання юридичної підтримки ВПО, Військово-полоненим та їх близьким, ветеранам, військовим, малозабезпеченим, інвалідам, безхатченкам.
📷 Юридична допомога в захисті прав та інтересів військово-полонених, ветеранів, військових, постраждалим від злочинів РФ, ВПО, осіб що стикаються з дискримінацією
📷 Надання безкоштовного адвокатського супроводу.
ПІДТРИМКА ПОСТРАЖДАЛИХ ЩО ВТРАТИЛИ ДОКУМЕНТИ ВНАСЛІДОК ЗАТОПЛЕННЯ ЧЕРЕЗ ЗНИЩЕННЯ КАХОВСЬКОЇ ГЕС АБО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ
📷 Юридична допомога у відновленні втрачених документів внаслідок агресії РФ або підтоплення внаслідок підриву Каховської ГЕС
📷 Відновлення документів.
📷 Безкоштовний адвокатський супровід
Поширити запис:

Схожі записи