Підтримка доступності послуг в Україні

5 травня 2023 року Великоолександрівська селищна територіальна громада Херсонської області отримала авто та мобільний кейс для надання послуг мешканцям.

Рішення щодо вибору громади було прийняте за результатами моніторингу деокупованих громад та у координації з Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерство цифрової трансформації України та Херсонська обласна державна адміністрація

💬 «Спроможні та ефективні громади – не тільки основа децентралізації, але й одна з опор обороноздатності держави. Відновлюючи життя в громадах ми сприяємо поверненню українців додому і надаємо жителям цих громад можливість отримати базові послуги найближче до свого дому.

Плануємо також спільно з міжнародними партнерами покращувати ефективність управління на місцях та надавати місцевому самоврядуванню сучасні цифрові інструменти для роботи з жителями своєї громади», – Олександра Азархіна, заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури.

Основоположними критеріями вибору громади були її площа, кількість мешканців, кількість населених пунктів та відносна безпека.

У комплектацію мобільного кейсу для надання послуг входить ноутбук, портативний сканер, лазерний принтер та 4G Wi-Fi-маршрутизатор; авто також буде обладнане інвертором. Вартість авто та обладнання – 963 200 гривень.

💬 «Децентралізація – одна з найважливіших реформ для відновлення та процвітання України, тому ми плідно співпрацюємо з Урядом і місцевим самоврядуванням, та прагнемо допомогти деокупованим громадам якомога скоріше повернутися на шлях набуття спроможності. Швеція підтримує Україну по всіх напрямках і буде продовжувати це робити стільки, скільки потрібно», – зазначила Сусанна Делланс, заступниця голови відділу підтримки реформ Embassy of Sweden in Kyiv

В березні 2023 року Великоолександрівська громада також отримала чотири комплекти техніки для відновлення роботи Центру надання адміністративних послуг в рамках кризової підтримки проєктом PROSTO громад Миколаївської, Херсонської та Харківської областей.

💬 Наталія Корнієнко, Голова Великоолександрівської військової адміністрації: «Дякуємо шведським партнерам за підтримку у відновленні нашої громади. Можливість бути мобільними у наданні послуг – дуже важлива, адже ми зможемо допомагати громадянам, які не можуть дістатися ЦНАП чи отримати є-послуги самостійно».

🚙За кермом авто – Анастасія Кована, керівниця ЦНАП. Анастасія також планує надавати послуги мешканцям за допомогою авто та мобільного кейсу

Поширити запис:

Схожі записи