Книги від Українського інституту книги в бібліотеках громади

Нещодавно дві бібліотеки нашої громади отримали нові книжки від Українського інституту книги за Програмою поповнення бібліотечних фондів. لعبة الروليت اون لاين Центральна селищна бібліотека – 793 примірники, селищна бібліотека для дітей – 439 примірників. العاب ربح المال من الانترنت До переліку книг увійшли твори українських та зарубіжних авторів, як художні так і нон-фікшн, історичної, правознавчої тематики, книги з мистецтва, книжкові серії, актуальні в молодіжній читацькій аудиторії, література для дітей.

Мета Програми поповнення фондів публічних бібліотек – донесення найкращих книжок і сучасної, і світової літератури до читача по всій країні. لعبة بلاك جاك تحميل

До участі у даній Програмі обирались бібліотеки за певними критеріями: наявність сторінки у соціальних мережах, активна участь у конкурсах з популяризації книги та читання, проведення яскравих, сучасних заходів відповідної тематики, готовність співпрацювати з Українським інститутом книги. В цілому, було обрано 500 найактивніших публічних бібліотек України, в тому числі 20 бібліотек Херсонщини.