У 2021 році скарбниця Великоолександрівської громади отримала на 12 мільйонів гривень податків і зборів більше, ніж у 2020-му

    Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Великоолександрівської селищної територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців більш як 83,7 млн гривень податків і зборів. Це на 12 млн гривень перевищує показники 2020 року.

    Основною складовою Великоолександрівського бюджету у 2021 році став податок на доходи фізичних осіб. Його сплачено понад 40,8 млн гривень.

    Крім того, важливими джерелами наповнення місцевого бюджету є надходження від плати за землю ‒ понад 19,5 млн гривень, та сплати єдиного податку ‒ більш як 17,5 млн гривень.

    Податківці зазначають, що системне наповнення дохідної частини бюджету базується, перш за все, на сумлінному ставленні до сплати податкових зобов’язань свідомих платників. А сплачені до бюджетів місцевих громад податки сприяють розвитку інфраструктури, забезпечують достойне фінансування соціальної сфери, покращення рівня життя громади.

    Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Поширити запис:

Схожі записи