Запрошення на вакцинацію для профілактики COVID -19

Шановні мешканці Великоолександрівщини!

Доводимо до Вашого відома інформацію про захворюваність на COVID – 19.

Станом на 15 січня 2022 року хворих на захворювання COVID-19 – 28 осіб, з них 7 осіб – на стаціонарному лікуванні.

Враховуючи те, що в Бериславському районі немає стаціонару по лікуванню на захворювання коронавірусної інфекції, захистити себе від коронавірусної хвороби ( COVID – 19) можливо тільки вакцинацією та раннім призначенням лікування від сімейного лікаря. При перших признаках гострої респіраторної інфекції , підвищенні температури – звертайтеся до сімейного лікаря, не займайтеся самолікуванням.

Нагадуємо, КНП « Великоолександрівський центр первинної медико-санітарної допомоги» проводить вакцинацію проти COVID-19 на базі Великоолександрівської поліклініки з понеділка по суботу – пункт щеплення від коронавірусної хвороби знаходиться на 2 поверсі поліклініки (каб. 22), з 8.00 до 14.30, а також пункти щеплення працюють в Давидово-Брідській , Білокриницькій, Борозенській, Калинівській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Проводяться виїзди лікарів по сільським населеним пунктам для вакцинації – комунікуйте із Вашим фельдшером – записуйтеся.

За рекомендаціями Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики та наказами МОЗ України в нашому закладі проводиться ревакцинація проти COVID – 19 бустерною дозою. Бустерну дозу можуть отримати всі, хто пройшов повний вакцинальний курс (отримав дві дози) для посилення ефективності вакцини, яка з часом знижується.

Ревакцинальна (бустерна) доза вводиться, якщо після вакцинації пройшло від 6 до 9 місяців. Пріоритетною групою для бустерної дози мають бути особи, які віднесені до групи ризику за професійною ознакою (медичні працівники, працівники будинків інтернатного типу), а також люди старше 60 років, які знаходяться в групі ризику по хронічним захворюванням.

Для осіб з рядом важких хвороб, в яких не формується належний імунний захист після двох доз вакцини проти COVID – 19, а саме: люди зрізними видами онкологічних захворювань, люди після хіміотерапії та променевої терапії, люди з ВІЛ-інфекцією, люди після трансплантації органів, люди з аутоімунними захворюваннями, що отримують імуносупресивну терапію (високі дози стероїдних препаратів), рекомендована додаткова (третя) доза, яка вводиться через 28 днів після другої дози вакцини, оптимальне введення її в період до 3 місяців після другої дози.

Звертаємо Вашу увагу, що отримання бустерної дози передбачає видачу документів про вакцинацію , які будуть чинними 270 днів , рахуючи від дати останнього щеплення проти COVID – 19.Введення додаткової (третьої) дози не впливає на термін дії сертифіката чи міжнародного свідоцтва.

Чекаємо Вас на вакцинацію і ревакцинацію!

Заздалегідь телефонуйте та записуйтеся на ревакцинацію у сімейного лікаря або у свого фельдшера.

Нагадуємо – дотримуйтеся дистанції та маскового режиму у громадських місцях, не забувайте про заходи дезінфекції.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

066-612-77-87,

068-79-71-562 .

Директор КНП

«Великоолександрівський ЦПМСД»                                                                 Юлія МАСТЮК