Послуга патронату над дитиною

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2021 року № 893, затвердженого Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя (далі – Порядок № 893), відповідно до пункту 4 Порядку № 893 пошук кандидатів у патронатні вихователі та первинний відбір забезпечує служба у співпраці з центром надання соціальних послуг. Пошук кандидатів у патронатні вихователі на рівні територіальної громади проводиться шляхом інформаційних кампаній, співбесід і консультацій з особами, які виявили бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя, зокрема з числа безробітних.

13 січня 2021 року у Великоолександрівській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбулась робоча зустріч фахівців центру зайнятості із представниками служби у справах дітей Великоолександрівської селищної ради. Мета даної зустрічі стала необхідність популяризації послуги патронату над дитиною серед населення, зокрема серед клієнтів служби зайнятості

Під час зустрічі були розглянуті наступні питання: хто може бути патронатним вихователем та добровільним помічником; навчання кандидатів у патронатні вихователі; обов’язки, права та відповідальність патронатного вихователя; соціальна допомога та грошове забезпечення патронатного вихователя.

Служба у справах дітей Великоолександрівської селищної ради закликає всіх небайдужих до нелегкої долі дітей, які потрапили в складні життєві обставини, залишилися без батьківського піклування, взяти участь у запровадженні послуги сімейного патронату та подарувати дітям тепло і затишок родинного вогнища.

Вичерпну інформацію з питань сімейного патронату ви можете отримати у службі у справах дітей Великоолександрівської селищної ради за адресою: смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, 155, каб. 42 (ІІ поверх).

Служба у справах дітей

Великоолександрівської