Футбольну форму отримала команда «Таврія» із села Мала Олександрівка

05 січня 2022 року відбулась приємна подія для спортсменів футбольної команди «Таврія» (староста Крамаренко З.П., керівник команди та її організатор Салтан О.Г., капітан команди Салтан С.О.), яка здобула перше місце і стала володарем Супер кубка та фіналістом Кубка серед команд нашої Великоолександрівської селищної об’єднаної територіальної громади, селищним головою Наталією Корнієнко було вручено переможцям футбольну форму.

За словами селищного голови Наталії Корнієнко ці юнаки пропагують спорт та здоровий спосіб життя і таку молодь потрібно всіляко підтримувати. Адже найактивніше проведення дозвілля – це футбол, оскільки він об’єднує мільйони людей по усьому світу.

Тому селищною головою було ініційовано придбання футбольної форми для спортсменів та нові футбольні ворота.