Масові заходи у «жовтій» зоні: яких правил мають дотримуватися відвідувачі і організатори

Напередодні новорічних свят нагадуємо, яких правил мають дотримуватися відвідувачі і організатори масових заходів у період карантину.

Як відомо, на території Херсонської області продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

У «жовтій» зоні проведення масових заходів дозволено лише за наявності в усіх учасників (організаторів, співробітників та відвідувачів) сертифіката про вакцинацію або негативного результату тестування на COVID-19 чи документа про одужання, крім осіб, які не досягли 18 років.

Відвідувачі мають чітко дотримуватися вказівок організаторів щодо дотримання протиепідемічних заходів.

Зокрема, на вимогу організатора мають надавати документи про підтвердження вакцинації, негативного результату тестування або одужання, документи, які підтверджують вік особи.

На відвідувачах масових заходів мають бути захисні маски або респіратори, які закривають ніс та рот.

Не можна відвідувати масові заходи у разі виникнення респіраторних симптомів (нежить, біль у горлі, кашель, чхання, підвищення температури тощо).

Організатори заходів та працівники зобов’язані бути одягнені у засоби індивідуального захисту та регулярно обробляти руки антисептиками.

Довідково.

Перелік протиепідемічних заходів під час проведення масових заходів (окрім спортивних) на період карантину затверджено Постановою санітарного лікаря України № 23 від 6 грудня 2021 року.

Поширити запис:

Схожі записи