Отримайте 1000 гривень у рамках програми єПідтримка

єПідтримка це програма допомоги бізнесу, яку ініціював Президент України. 9 грудня 2021 року уряд ухвалив постанову щодо проєкту. Як працюватиме єПідтримка дізнайтеся з сайту https://e-aid.diia.gov.ua

Які умови:

• COVID-сертифікат. Треба мати сертифікат про повний курс вакцинації в застосунку Дія.

• Спеціальна картка. Щоб отримати виплату, потрібно відкрити спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів, вони додаватимуться до проєкту щодня. Відкрити картку можна буде як онлайн, так і офлайн. Зауважте, отримати кошти на звичайну картку можливості НЕ буде.

• Громадянство та вік. Для участі в програмі вам потрібно бути старше 18 років та мати громадянство України.

Коли старт?

Пілот проєкту єПідтримка стартував 13 грудня 2021 року. На першому етапі послуга з виплат доступна лише в застосунку Дія вже з 19 грудня 2021 року.

Як це зробити?

• Оформіть спеціальну картку єПідтримка в банках-партнерах, перелік тут: https://e-aid.diia.gov.ua/#banks
  • Оновіть застосунок Дія у GooglePlay, AppStore або AppGallery
  • Увійдіть у Дію та переконайтеся, що у вас є «зелений» COVID-сертифікат
  • Зайдіть у розділ Послуги
  • Виберіть послугу єПідтримка
  • Виберіть для виплати картку єПідтримка
  • Все, очікуйте на зарахування грошей протягом 10 днів.

Куди витратити?

На залізничні квитки та авіаквитки в межах України, кінотеатри, театри, музеї, виставкові центри, концерти, спортзали та книжки.

Зверніть увагу Сертифікат з порталу Дія чи паперовий від сімейного лікаря не підходять. Отримати COVID-сертифікат у застосунку Дія зараз можна як і з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.

Вакцинуйтеся, генеруйте COVID-сертифікат у Дії та отримуйте 1000 гривень у Дії.

Проєкт реалізують Міністерство економіки України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Національний банк України та Кабінет Міністрів України. Команда Міністерство цифрової трансформації України розробляє технічну частину реалізації ініціативи Президента.