У яких випадках слід звертатися до служби у справах дітей

У службі у справах дітей Великоолександрівської селищної ради проводиться системна робота, спрямована на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян».

Посадовими особами служби у справах дітей селищної ради забезпечується виконання нормативно-правових актів з питань роботи із зверненнями громадян.

Особистий прийом громадян з питань соціального захисту прав та інтересів дітей здійснюється начальником служби у справах дітей селищної ради. Графік особистого прийому громадян доведено до відома населення через офіційний веб-сайт. Протягом лютого-грудня 2021 року на особистий прийом до начальника служби у справах дітей звернулося 45 громадян.

У службі у справах дітей селищної ради забезпечено об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених у них питань, надання у встановлені законом терміни письмових відповідей заявникам за наслідками розгляду їх звернень. Особливу увагу при цьому приділялось вирішенню проблем громадян, які потребують підтримки.

Основними питаннями, які порушуються громадянами, є питання захисту житлових та майнових прав дітей, влаштування дітей до сімейних форм виховання, невиконання батьківських обов’язків, встановлення днів побачень з дитиною одним із розлучених батьків, визначення методів виховання дітей та інші. У службі у справах дітей Великоолександрівської селищної ради постійно працюють над вдосконаленням стилю, форм і методів роботи при розгляді звернень громадян. Під час особистого прийому надавались детальні роз’яснення та необхідні консультації на порушені заявниками питання.

Слід зазначити, що повторні звернення майже відсутні, що вказує на позитивну роботу служби у справах дітей селищної ради.

Робота із зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі начальника служби у справах дітей Великоолександрівської селищної ради і спрямована на забезпечення конституційного права громадян на звернення.

Служба у справах дітей

Великоолександрівської