«Кам’янець-Подільський державний інститут» запрошує на навчання

До уваги aбiтypiєнтів, батьків, ociб з інвалідністю, дітей-сиріт, учасників бойових дій (АТО/ООС), ociб, які постраждали внаслідок aвapiї на ЧАЕС!

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової перед вищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів ocвіти за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік i оподаткування», «Економіка», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота», «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 клас), повної загальної середньої освіти (11 клас), диплому кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра.

Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО. Навчальний заклад запрошує вcix бажаючих навчатись на денній та заочній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі. Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю І-ІІІ групи та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне харчування, цілодобова медична допомога). Студентам пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись особам з числа маломобільних груп населения.

Контактні дані зазначеного навчального-реабілітаційного закладу вищої освіти: вул. Годованця, буд.13, місто Кам’янець-Подільський. Хмельницька область, 32300, тел:(03849) 3-26-51, email:kp-peti@ukr.nt, posek.km.ua.

 

Поширити запис:

Схожі записи