Кількість платників Великоолександрівської ДПІ збільшилася

На початок грудня нинішнього року у Великоолександрівській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі обліковуються 1108 суб’єктів підприємницької діяльності. Більшість із них складають фізичні особи – підприємці – 439, решту 669 – юридичні особи.

Упродовж 11 місяців до бізнес-середовища долучилися ще 110 суб’єктів господарювання – 14 юридичних осіб і 96 фізичних осіб – підприємців. Варто зазначити, що така динаміка істотно впливає на обсяги податкових надходжень до місцевого бюджету.

За цей же період припинили свою діяльність з тих чи інших причин 8 підприємств та 63 бізнесмени.

Податківці нагадують, що в умовах обмежувальних заходів особливо актуальною і зручною є електронна взаємодія з контролюючим органом. Саме тому фахівці податкової інспекції закликають платників використовувати для отримання адміністративних послуг дистанційні форми комунікації, а податкову звітність подавати за допомогою Електронного кабінету.

Спілкуйтеся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі