Квест «Тест Білборда та кохання в Інтернеті»

02 грудня 2021 року на базі Давидівобрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Гожуловська В.В.) з метою ознайомлення із небезпеками, що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті, службою у справах дітей Великоолександрівської селищної ради спільно із працівниками відділу освіти, культури, молоді та спорту Великоолександрівської селищної ради, фахівцем Великоолександрівського бюро правової допомоги провели квест «Тест Білборда та кохання в Інтернеті» для учнів 9-х класів.

 

Під час проходження завдань, учасники попередньо визначених команд «Телеграм» та «Інстаграм» шукали 6 послань, у кожному з яких містилися підказки про наступні кроки. У посланні були вкладені частинки із, на перший погляд, незрозумілими шифрами. Склавши їх вихованці отримували доступ до повчальної історії. У таки спосіб неповнолітні змогли сформувати навички безпечного  спілкування та уявлення про необхідні дії у разі підозри чи виникнення онлайн – грумінгу або сексторшену. Під час квесту учні ознайомилися із новими поняттями: білборд-тест, секстинг, онлайн-грумінг, сексторшен.

Завершився захід підбиттям підсумків від організаторів квесту та юних користувачів Інтернету про те, як убезпечити себе, яка поведінка має викликати підозру. У такий спосіб учні запам’ятали. що у світі є безліч непотрібної інформації, що лише збиває з правильного шляху.

Служба у справах дітей

Великоолександрівської

селищної ради

Поширити запис:

Схожі записи