Кількість суб’єктів господарювання на Херсонщині збільшується

Наразі в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі обліковується 77941 суб’єкт господарювання. Про це місцевим засобам масової інформації повідомив в. о. начальника податкового відомства в регіоні Ігор Клим.

Приріст до показника відповідного періоду 2020 року становить 1,1% або 842 платники. سباق احصنة Загалом на Херсонщині зареєстровано 33685 юридичних осіб та 44256 фізичних осіб – підприємців.

У 2021 році розпочали власну справу 7194 суб’єктів господарювання: 6253 – бізнесмени та 941 – юридична особа.

Разом із тим припинити свою діяльність вирішили 5840 суб’єктів господарювання: 4764 – ФОП та 1076 – юридичних осіб. كيف تربح في القمار Торік відповідний показник був більший на 26 осіб і становив 5866, з яких 4994 – ФОП та 872 – юридичні особи.

Тож попри посилені карантинні обмеження, коло представників бізнесу Херсонщини розширюється та створюються нові робочі місця. موقع المراهنات العالمي Це позитивно впливає на надходження до бюджетів усіх рівнів. Свідченням цього є збільшення цьогорічних надходжень до зведеного бюджету в порівнянні з січнем – жовтнем попереднього року на 17,8% або 1311 млн гривень. Загалом представники бізнес-середовища Херсонської області та громадяни з початку нинішнього року перерахували до зведеного бюджету майже 8,7 млрд гривень податкових платежів.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі