Ми пам`ятаємо! 27 листопада – День пам`яті жертв голодоморів в Україні

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.

Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.

Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю. У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі!

Прошу жителів селищної територіальної громади долучитися до Всеукраїнської акції «Запали Свічку» – вияв нашої скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться та о 16:00 вшанувати пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу, голодоморів 1921-1922 років та 1946-1947 років в Україні загальнонаціональною хвилиною мовчання.

Бажаю, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.

З повагою

Селищний голова                                                                                                                                                                                                                               Наталія КОРНІЄНКО

Поширити запис:

Схожі записи