Проєкт «Міста і громади вільні від домашнього насильства» в дії

15-16 листопада 2021 року Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) у м. Херсоні проведено тренінгові навчання з питань посилення ефективності взаємодії суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в громадах Херсонської області в рамках партнерства у проекті «Міста і громади вільні від домашнього насильства».

Анжела Литвиненко, старша координаторка Фонду народонаселення ООН в Україні з питань гендерно зумовленого насильства та Оксана Михайленко, психолог, національна тренерка Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству у галузі народонаселення визначили мету, завдання, методики та програми тренінгу.

Під час інтерактивних вправ, переглядів та аналізу відео, роботи в малих групах учасники тренінгу з’ясовували поняття, форми, причини і насліди домашнього насильства та насильства за ознакою статі; права постраждалих осіб та систему послуг, які надаються постраждалим особам.

Детально зупинилися на координації взаємодії суб’єктів на різних рівнях, а також розглянули нормативно-правове регулювання міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Служба у справах дітей

Великоолександрівської