У Великій Олександрівці служба у справах дітей опікується 36 дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

Наразі на первинному обліку служби у справах дітей Великоолександрівської селищної ради перебуває 36 статусних дітей, з них: дітей-сиріт – 9; дітей, позбавлених батьківського піклування –  27.

Із зазначеної кількості:

• 17 дітей влаштовано під опіку фізичних осіб;
  • 4 дітей виховуються у прийомних сім’ях Херсонської області;
  • 15 дітей – у дитячих будинках сімейного типу Херсонської області.

Таким чином, сімейними формами виховання охоплено 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На території Великоолександрівської селищної ради функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому проживають і виховуються 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 прийомна сім’я, яка виховує 4 статусних дітей.

Якщо Ви бажаєте отримати детальнішу інформацію щодо питань влаштування на виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у свою родину, звертайтесь у службу у справах дітей за адресою: вул. Свободи,155, ІІ поверх, каб. №42, смт Велика Олександрівка. Херсонська область.

Служба у справах дітей