ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проведення засідання конкурсної комісії з придбання службового житла на вторинному ринку для лікарів, що прибудуть на вакантні посади в комунальні некомерційні підприємства в галузі охорони здоров’я Великоолександрівської селищної ради

Організатор конкурсу та головний розпорядник коштів: Великоолександрівська селищна рада (код ЄДРПОУ 26348568). Місцезнаходження: Україна, 74100, Херсонська обл., смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, буд. 161.

Джерело фінансування конкурсу: кошти бюджету Великоолександрівської селищної територіальної громади.

Адреса вебсайту, на якому замовником розміщується інформація про конкурс: http://voleks-rada.gov.ua/

Інформація про предмет конкурсу визначена в оголошенні про проведення конкурсу, яке розміщене в районній газеті «Жайвір» від 07.10.2021 року № 39 та на офіційній сторінці Великоолександрівської селищної ради.

Розкриття конкурсних пропозицій відбулося 21.10.2021 р. о 10.00 год. за адресою: 74100, Херсонська область, Бериславський район, смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, буд. 161 (зал засідань селищної ради).

Розгляд конкурсних пропозицій та конкурс відбувався по 29.10.2021 р. включно.

Інформація про результати проведення конкурсу: Конкурс  визнано таким, що відбувся, визначено переможцем конкурсну пропозицію – трикімнатну квартиру, загальною площею 70, 9 кв.м. за адресою: Херсонська область, Бериславський район, смт Велика Олександрівка, вул. Заводська, буд. 13 кв. 4, що належить на праві приватної власності громадянці Гопанчук Т.В.

Проєкт рішення сесії селищної ради «Про придбання службового житла для лікарів оприлюднено на вебсайті за посиланням: http://voleks-rada.gov.ua/oficzijni-dokumenty/normatyvno-pravovi-akty/proekty-rishen-sesij-selyshhnoyi-rady/.

 

 

Конкурсна комісія

 

Поширити запис:

Схожі записи