Захищаємо себе від коронавірусної хвороби ( COVID – 19) – вакцинацією

Шановні мешканці Великоолександрівщини!

Доводимо до Вашого відома інформацію про захворюваність на COVID – 19.

За тиждень (25 – 30 жовтня) по нашому району – 39 нових випадків захворювання на COVID – 19, половина з них – це контактні особи із захворівшими раніше. Всього на даний час знаходяться під наглядом у лікарів – 167 осіб, за минулий тиждень – 3 особи померли в стаціонарі.

Нагадуємо – дотримуйтеся дистанції та маскового режиму у громадських місцях, не забувайте про заходи дезінфекції. При перших признаках гострої респіраторної інфекції , підвищенні температури – звертайтеся до сімейного лікаря, не займайтеся самолікуванням.

Захищаємо себе від коронавірусної хвороби ( COVID – 19)вакцинацією.

КНП «Великоолександрівський центр первинної медико-санітарної допомоги» проводить вакцинацію проти COVID-19. На базі Великоолександрівської поліклініки з понеділка по суботу працює пункт щеплення від коронавірусної хвороби – 2 поверх поліклініки (каб. 22), з 8.00 до 14.30, а також пункти щеплення працюють в Давидово-Брідській , Білокриницькій, Борозенській, Калинівській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Проводяться виїзди лікарів по сільським населеним пунктам для вакцинації – комунікуйте із Вашим фельдшером – записуйтеся.

За тиждень вакциновано 482 чол. по всім ОТГ. В нашому закладі вакцини в достатній кількості, на першу дозу щеплення в наявності вакцина Пфайзер (Бельгія) – Комірнаті, Коронавак (Китай), Астразенека (Корея). Долучитися до вакцинальної сесії можуть усі бажаючи від 16 років, а також Пфайзером – діти з 12 років, попередивши сімейного лікаря по телефону для запису.

Відтепер COVID – сертифікати можна отримати на порталі «Дія» без біометричних документів – вам потрібен лише електронний підпис (КЕП), наприклад через Приватбанк. Авторизуйтеся на порталі Дія за допомогою електронного підпису (КЕП), натискайте «Отримати COVID-сертифікат» на головній сторонці або в розділі «Послуги», підпишіть згоду про обробку персональних даних КЕПом. Коли Дія знайде дані про вашу вакцинацію в реєстрах , вам надійде повідомлення про це на електронну пошту.

Вакцинуйтеся та переходьте на diia.gov.ua, щоб згенерувати COVID – сертифікати.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: 066-612-77-87,

068-79-71-562 (головний лікар).

Чекаємо Вас на вакцинацію!

Головний лікар Юлія МАСТЮК