Від платників Великоолександрівської селищної територіальної громади держбюджет отримав більш як 38 мільйонів гривень

Упродовж січня – вересня 2021 року від платників Великоолександрівської селищної територіальної громади до Державного бюджету України надійшло 38,3 млн гривень податкових платежів. Про це повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

ТОП – 3-х надходжень до державного бюджету в розрізі основних податків склали: податок на додану вартість – 20,5 млн гривень, податок на доходи фізичних осіб – 12,3 млн гривень і військовий збір – 3,9 млн гривень.

Завдяки платникам податків Великоолександрівської СТГ, які своєчасно виконують свій конституційний обов’язок та сплачують кошти до бюджету, податкова служба стабільно наповнює державну скарбницю, забезпечує коштами зобов’язання держави щодо пенсійних та інших соціальних виплат.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі