Розпочинається прийом заяв з питань державної реєстрації юридичних,фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Шановні мешканці Великоолександрівської територіальної громади!

З 04 жовтня 2021 року Відділом Центр надання адміністративних послуг Великоолександрівської селищної ради розпочинається прийом заяв з питань державної реєстрації (державної реєстрації змін до відомостей) юридичних та фізичних осіб – підприємців, громадських формувань.

З більш детальною інформацією щодо отримання адміністративних послуг з державної реєстрації (державної реєстрації змін до відомостей) юридичних та фізичних осіб – підприємців, громадських формувань Ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті Великоолександрівської селищної ради в розділі Відділ ЦНАП або за телефонами для довідок (05532) 2 23 65 та (068) 111 28 53.

Для отримання адміністративної послуги потрібно звернутися у відділ ЦНАП Великоолександрівської селищної ради за адресою: смт Велика Олександрівка, вул. Свободи, буд. 155 або стати до електронної черги за посилянням http://prda.cherg.net/?regionid=6500000000&orgid=658.