На захисті прав дитини

Працівники служби у справах дітей Великоолександрівської селищної ради 29 вересня взяли участь у семінар-нараді з питань захисту прав дітей, яка проходила у форматі онлайн – конференції за участю голів райдержадміністрацій, виконкомів міських, селищних, сільських, районних у м. Херсоні рад, начальників служб у справах дітей зазначених установ та директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області.

Протягом 27-29 вересня 2021 року в Херсонській області працювали уповноважені особи Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду та виховання, реалізації права дитини на сімейне виховання та усиновлення, розвитку (модернізації) соціальних послуг: Валентина Зозуля, Інна Гончарук, Людмила Волинець та Ярослава Гурбик.

Під час конференції учасники обговорили підсумки роботи уповноважених зазначеної комісії.

Зокрема, обговорили ще такі важливі питання:

– про зарахування дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування на квартирний облік;

– про ведення обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти» в частині захисту житлових прав;

– про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2021 року №893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною».

Очікуємо офіційних висновків та рекомендацій Тимчасової слідчої комісії.

Служба у справах дітей

Великоолнксандрівської селищної ради