До уваги аграріїв!!!

Шановні керівники агропідприємств!

Звертаємо Вашу увагу, що діючими нормативно-правовими актами, а саме: ст. 52 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 40 Закону України «Про основні вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», ст. 20 Закону України «Про пестициди та агрохімікати», санітарними правилами транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві ДСП 8.8.1.2.001-98, п.6.1.16., суворо заборонено викидати або безконтрольно накопичувати використану тару з-під хімічних засобів захисту рослин (далі – ХЗЗР), оскільки така тара підлягає обов’язковій передачі спеціалізованим підприємствам для подальшої утилізації.

В Україні Європейською Бізнес Асоціацією та компаніями-лідерами у виробництві пестицидів впроваджено можливість подолання проблеми неналежного поводження з використаною тарою з-під хімічних засобів захисту рослин. Проєкт має назву «Агро Варта» та полягає у створенні електронної платформи для покращення ефективності організації збирання та утилізації використаних пакувальних матеріалів і тари з-під ХЗЗР, дозвіл на реалізацію якої було отримано від Антимонопольного комітету України (Рішення № 562-р від 28 серпня 2020 року).

Вказана електронна платформа знаходиться за посиланням http://agrovarta.org/ та дозволяє швидко та зручно здійснити безкоштовне приймання у фермерів використаної тари з-під ХЗЗР. Для цього аграрію достатньо лише здійснити телефонний дзвінок, вказати в заявці дату та місце передачі використаної тари та упродовж короткого проміжку часу отримати підтверджувальні документи та гарантію подальшого безпечного поводження з переданими відходами.

Дбаймо разом за чисте довкілля!

 

З повагою

завідувач сектора архітектури,

житлово-комунального господарства,

комунальної власності, благоустрою,

охорони навколишнього середовища

та надзвичайних ситуацій виконавчого

апарату Великоолександрівської

селищної ради                                                                                         Б.В.Пигида

Поширити запис:

Схожі записи