ЗАПРОШУЄМО РАЗОМ СВЯТКУВАТИ ДЕНЬ АДМІНІСТРАТОРА!

06 вересня 2012 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

Кожного року центри надання адміністративних послуг постійно вдосконалюють свою роботу відповідно до вимог чинного законодавства адже мають своєю метою надання якісних адміністративних послуг та створення зручних та комфортних умов для громадян.

06 вересня 2021 року святкується 9-а річниця прийняття Закону України «Про адміністративні послуги» та з огляду на те, що завдяки якісному та неупередженому виконанню обов’язків адміністраторів центру надання адміністративних послуг збільшується ступінь довіри громадян до влади, у відділі Центр надання адміністративних послуг Великоолександрівської селищної ради цього дня відвідувачі зможуть отримати якісні послуги у більш святковій атмосфері, а також бажаючі зможуть дізнатись більше про ЦНАП та послуги, які надаються через нього детальніше, пояснять основні вимоги до адміністративних послуг, якості надання.

Всіх бажаючих отримати послуги в цей день запрошуємо до ЦНАП Великоолександрівської селищної ради за адресою: смт Велика Олександрівка вул. Свободи, буд. 155, перший поверх.