Готуємося до школи

30 серпня начальником служби у справах дітей Великоолександрівської селищної ради Людмилою ІШАТЕНКО та головним спеціалістом Андрієм НАДТОЧІЄМ було відвідано опікунську родину Акопян, яка проживає у селищі Кар’єрне і виховує 4-х дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час спілкування з опікунами та дітьми працівники з’ясували готовність підопічних до нового навчального року. Старша дитина розпочне навчання в одному із ліцеїв області, двоє  хлопців продовжать навчання у загальноосвітній школі, а найменша – у дошкільному навчальному закладі.

Під час бесіди стало зрозумілим, що батько і мати акцентують увагу на трудовому вихованні дітей. Нас гостинно пригощали смаколиками, які приготувала мама з донькою. У сім’ї дійсно панує атмосфера добра та любові.

Працівники Служби запропонували батькам оздоровити дітей у закладах, які розташовані у гірській місцевості.

За результатами відвідування встановлено, що умови проживання дітей задовільні, порушень прав дітей не виявлено. Всі четверо дітей забезпечені шкільним приладдям, одягом та взуттям.

Наймолодшому учневі родини ми передали подарунок від депутатів Херсонської обласної ради – рюкзак та шкільні приладдя, а також привітання до Дня Знань.

Служба у справах дітей

Великоолександрівської селищної ради