До уваги батьків дітей пільгових категорій!

З метою забезпечення дітей Бериславського району послугами оздоровлення та відпочинку у 2021 році дитячий табір відпочинку та оздоровлення “Соколята” (ТОВ «ЛАЯР СІТІ, що  розташований за адресою: Львівська область, Самбірський район, м. Хирів) та дитячий оздоровчий табір “Артек – Прикарпаття” (ТОВ «Оздоровчо–профілактичний комплекс «Планета здоров’я», що  розташований за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Трускавець)  проводять оздоровчу кампанію.

Право на отримання путівок за рахунок бюджетних коштів мають право діти віком від 7 до 18 років наступних категорій:

• діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з особливими потребами;
  • діти, батькам яких встановлено інвалідність І або ІІ ступеня;
  • діти з багатодітних сімей;
  • діти із малозабезпечених один;
  • діти учасників бойових дій;
  • діти взяті на облік служби у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • діти, які перебувають на диспансерному обліку;
  • талановиті та обдаровані діти (переможці спартакіад, всеукраїнських та обласних конкурсів).

У разі виявлення бажання придбати путівку за державний кошт на оздоровлення, просимо батьків дітей вищезазначених категорій звертатися до служби у справах дітей виконавчого комітету Великоолександрівської селищної ради за адресою: смт. Велика Олександрівка, вул. Свободи, 155, каб. 42.

Служба у справах дітей

Великоолександрівської селищної ради