У нашій громаді запрацював муніципальний чат-бот «СВОЇ»

Великоолександрівською селищною радою за підтримки програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації України впроваджено новий інструмент для громад – муніципальний чат-бот «СВОЇ», який покращить взаємодію громадян із селищною радою.

Щоб користуватись чат-ботом «СВОЇ», достатньо мати на смартфоні Viber або Telegram. Спеціальний додаток завантажувати не потрібно. За допомогою мобільного пристрою зчитайте відповідний QR-код або перейдіть за посиланнями:

у Telegram https://t.me/smart_town_bot?start=selectCommunity-54

у Viber  viber://pa?chatURI=smartownbot&context=selectCommunity-54

Щоб розпочати роботу із чат-ботом, потрібно натиснути «Розпочати/Start». Чат-бот містить три блоки: «Послуги», «Я+Влада», «Моє місто».

У блоці «Послуги» громадяни можуть дізнатися адресу чи графік роботи ЦНАП чи знайти, як замовити послугу онлайн. Cеред доступних сервісів — замовлення різних документів, наприклад, витягу про земельну ділянку, довідки про відсутність судимості, довідки з реєстру нерухомості, послуги єМалятко, відкриття ФОП, отримання ліцензій та дозволів тощо.

Діалог боту покроково надає інформацію про порядок та умови отримання послуг, залежно від конкретної ситуації (вік, громадянство, де видані документи /підконтрольна Україні чи інша територія/), яка може впливати на умови отримання послуги, вартість та строки надання послуг, інформацію про місце отримання послуг.

Блок «Я+Влада» дозволяє написати звернення та оцінити роботу посадових осіб місцевого самоврядування чи комунальних установ.

Блок «Моя громада» є довідником інформації про місцеві заклади та служби, останні новини та події у Великоолександрівській територіальній громаді.

Також завдяки чат-боту можна дізнатися, як зареєструватися на вакцинацію і де протестуватись на COVID-19.