Дія. Цифрова освіта

Комп’ютеризація сільських бібліотек дає поштовх для розвитку громад. Адже це нові послуги, сервіси, модернізація бібліотечного простору та створення місця для активного спілкування в громаді.

26 липня 2021 року на базі Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара в межах проекту Дія. Цифрова освіта відбулася офіційна передача 22 сільським бібліотекам 33-х територіальних громад Херсонщини. Ще 122 сільські бібліотеки нашого краю надаватимуть мешканцям своїх громад можливість працювати в Інтернеті, переглядати освітні серіали на платформі «Дія. Цифрова освіта», навчатись, спілкуватись, здобувати і покращувати свої цифрові навички, а значить – жити комфортніше.

Великоолександрівська ТГ отримала 7 комп’ютерів для Давидовобрідської, Брускинської, Трифонівської, Старосільської, Кар’єрської, Новокалузької сільських бібліотек, які зможуть провадити активну роботу з надання послуг, пов’язаних з підвищенням цифрової освіти.

Якщо ми прагнемо мати міцну державу, маємо всі активно брати участь у її розбудові на всіх рівнях. Основна мета цифрової трансформації України – зробити життя українців більш зручним. Нехай техніка довго служить, дарує радість спілкування в Інтернет просторі.