Робочий візит до міста Маріуполя

За запрошенням керівництва Маріупольської районної державної адміністрації та Маріупольської районної ради 15-16 липня делегація Бериславського району у складі керівництва Бериславської районної державної адміністрації, Бериславськоі районноі ради та голів територіальних громад взяли участь у робочій поїздці до міста Маріуполя з метою обміну досвідом, узагальнення та вивчення успішно реалізованих проєктів, налагодження конструктивної співпраці, більш тісних економічних та культурних зв’язків.

Члени делегації відвідали комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26» Маріупольської міської ради, Соціальний офіс «Мультицентр», перший у Східній Україні центр розвитку стартапів та новий простір для навчання і розвитку ІТ-ініціатив регіону «1991 Mariupol» та стали учасниками обговорення презентацій по залученню коштів з Державного фонду регіонального розвитку та міжнародної допомоги у розвиток об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Гостям презентували ключові Проєкти направлені на розвиток міста Маріуполь.

Спікери поділились з присутніми своїм досвідом вже реалізованих проєктів, розповіли про всі нюанси з якими стикнулися під час їх втілення, відповіли на питання, котрі цікавили слухачів.

Всі члени делегації відмітили наскільки Маріуполь прогресивне місто та зазначили, що під час візиту перейняли багато ідей, які почнуть втілювати й у Херсонській області.

Це бкли активні та насичені два дні, які в подальшому закладуть основи плідної співпраці та розвитку регіону.