Шановні мешканці Великоолександрівщини!

Довожу до Вашого відома, що за минулий тиждень в нашому районі ситуація по захворюванності на COVID – 19 зменшилася на 42,0%, але розслаблятися небажано. З аналізу захворюваності по категоріям населення більше хворіють люди похилого віку , хворіють сім’ями  та в колективах один за одним – потрібно придержуватися протиепідемічних заходів та самоізоляції.  Напередодні Великих свят звертаюся до хворих та контактних осіб – залишайтеся вдома, а іншим хочу нагадати – дотримуйтеся дистанції та масочного режиму .

За минулий тиждень захворіло 38 осіб. На данний час під наглядом у сімейних лікарів знаходиться 99 захворівших осіб на COVID-19, з них на стаціонарному лікуванні в Бериславі – 22 особи, виписано з одужанням – 73 особи.

Хочу нагадати, що  захистити себе від захворювання на COVID – 19  та його ускладнень можно тільки через вакцинацію.На території нашого району працюють 6 пунктів щеплення в закладах охорони здоров’я: Великоолександрівський, Білокриницький, Давидово-Брідський, Борозенський , Калинівський, Новокам’янський .На цьому тижні проводиться 3 етап вакцинальної  сесії  вакциною виробництва AstraZeneca, зареєстрованою в европейських країнах, отриману від міжнародного фонду «Ковакс» . Згідно Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID – 19 , затвердженою наказом МОЗ України від 24.12.2020 р. №3018,  ми вакцинуємо категорію населення старше 65 років.

Заздалегідь звертайтеся до своїх лікарів для попереднього запису на щеплення!

 

Головний лікар                                                                                                                  Юлія МАСТЮК

Поширити запис:

Схожі записи