Шановні мешканці Великоолександрівщини!

Довожу до Вашого відома, що в нашому районі продовжується  вкрай несприятлива ситуація по захворюванності на COVID – 19. Кількість хворих прогресивно збільшується щодня!

Так, за минулий тиждень захворіло 66 осіб, померло 4 людини тільки за квітень. На данний час під наглядом у сімейних лікарів знаходиться 135 захворівших осіб на COVID-19. За тиждень 1зросла госпіталізація – 24 особи з ускладненнями перебувають на стаціонарному лікуванні в Бериславі. За минулий тиждень одужаних – 85 осіб.

Єдиний спосіб захистити себе від захворювання  COVID – 19 – це вакцинуватися. Хочу Вас повідомити , що на території нашого району працюють 6 пунктів щеплення в закладах охорони здоров’я: Великоолександрівський, Білокриницький, Давидово-Брідський, Борозенський , Калинівський, Новокам’янський .На сьогодняшній день ми працюємо з вакциною Коронавак (Кітай). Згідно Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID – 19 , затвердженою наказом МОЗ України від 24.12.2020 р. №3018, Коронаваком ми вакцинуємо маломобільні групи населення та осіб, які за ними доглядають.

На наступному тижні (28-30 квітня) буде проводиться 3 етап вакцинальної  сесії (це люди старше 65 років) вакциною виробництва AstraZeneca, зареєстрованою в европейських країнах, отриману від міжнародного фонду «Ковакс».Ця вакцина має ефективність більше 90%. Терміново звертайтеся до своїх лікарів для попереднього запису на щеплення.

Вакцину ми отримуємо поступово, вакцинуємо по-етапно, постйно в наявності вакцини немає, тому спішіть записатися на вакцінацію.

Велике прохання до осіб, що знаходяться в контакті із хворими на COVID-19  – Ви повинні  знаходитися на самоізоляції і придержуватися масочного режиму і дезінфекції вдома, і не повинні виходити на вулицю.

Головний лікар                                                                                                                  Юлія МАСТЮК