Шановні мешканці Великоолександрівщини!

Довожу до Вашого відома, що в нашому районі скалалася вкрай несприятлива ситуація по відношенню до захворюванності на COVID – 19.

Так, за 07 квітня 2021 р. було отримано 37 позитивних результатів ПЛР, за минулий тиждень 84 випадки захворювання. Кількість хворих прогресивно збільшується щодня!

На данний час під наглядом у сімейних лікарів знаходиться 121 захворівший на COVID-19, 12 осіб з ускладненнями перебувають на стаціонарному лікуванні в Бериславі.

З огляду на стрімке розповсюдження захворюваності на COVID-19, виникає великий ризик того, що найближчим часом Бериславська районна лікарня не зможе приймати хворих через відсутність ліжок! Брак кисневої підтримки хворих існує вже на сьогодняшній день!

Якщо ми не почнемо дотримуватися протиепідемічних заходів :

– носіння масок в людних місцях;

– використання санітайзерів;

– митя рук після відвідування вулиці та магазинів;

– не виходити без потреби з дому, особливо людям старше 60 років;

– не збиратися групами з різних причин,

– дотримуватися відстані 2 м,

то подальше поширення епідемії призведе до фатальних наслідків для Вас і Ваших рідних.

Пам’ятайте! Ваше життя і здоров’я в Ваших руках!