Шановні мешканці Великоолександрівщини!

КНП « Великоолександрівський центр первинної медико-санітарної допомоги» доводить до Вашого відома , що нашим закладом отримано вакцину від COVID-19 «КОВІШИЛД». На базі Великоолександрівської поліклініки з понеділка (22 березня 2021 р.) починає працювати пункт щеплення від коронавірусної хвороби – 2 поверх поліклініки (каб. 22), з 8.00 до 14.30.

З 22 – 28 березня вакцинальна сесія буде проводитися в декілька етапів відповідно пріоритетності груп , визначених МОЗ. Першочергово залучатися до вакцинації будуть медичні  працівники закладів охорони здоров’я,  закладів освіти ( шкіл та дитячих садочків),аптечних закладів, працівники соціальної сфери та люди віком від 80 років, вчителів 1-4 класів, інші категорії населення, але залучитися до вакцинальної сесії можуть усі бажаючи попередивши сімейного лікаря по телефону.

До уваги голів фермерських господарств!

Зараз працівники фермерських господарств проходять  плановий медичний огляд – вони можуть теж залучитися до вакцинації. А також осіб із Західної України (червона зона), яких ви взяли на роботу, безкоштовно можуть бути перевірені ПЛР – тестуванням та експрес-тестуванням на COVID-19 у нас в поліклініці – звертатися в реєстратуру.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: 066-612-77-87, 068-79-71-562 (головний лікар).

 

 

 

 

Поширити запис:

Схожі записи