Роботу  COVID-патрулів посилено

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації,  на території селищної ради активізовано роботу COVID-патрулів. З 22 – 25 березня мобільна група COVID-патруля, до якої увійшли представники Великоолександрівської селищної ради, районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та представники сектору поліцейської діяльності Бериславського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області, у посиленому режимі перевірять роботу закладів торгівлі та обслуговування населення.  Робота COVID-патруля першочергово спрямовується на проведення профілактичної та інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо запобігання розповсюдження на території Великоолександрівської селищної ради респіраторного захворювання СOVID-19.

За результатами перевірок було відзначено, що власники торговельних об’єктів  відповідально поставилися щодо організації робочого місця в умовах протидії поширенню коронавірусної інфекції та виконали всі необхідні заходи безпеки.  Змінилося і ставлення відвідувачів до власної безпеки та їх оточуючих.

Нині область за кількістю підтверджених випадків інфікування населення віднесено до «помаранчевої зони. На сьогодні лише жорстке дотримання санітарно-епідеміологічних вимог та особиста відповідальність кожного дозволять призупинити темпи поширення захворювання на    СOVID-19.

Зважаючи на серйозність ситуації, робота мобільних груп COVID-патрулів активізує свою роботу, окрім профілактичних та попереджувальних дій до порушників вживатимуться адміністративні заходи, відповідно до чинного законодавства.

Працівники поліції щоденно проводять серед громадян.